Hotel Riviera Beach sa nachádza v južnej časti letoviska Zlaté Piesky, v pokojnej lokalite uprostred parku, priamo na pláži s jemným pieskom. Centrum mesta je vzdialené 2 km po promenáde, mesto Varna je vzdialené asi 17 km.

Vkusne zariadený hotel sa nachádza v klube Holiday Club Riviera a k jeho zariadeniu patria 2 recepcie, 2 prijímacie haly, výťahy, bary v lobby, 2 hlavné reštaurácie, á-la-carte reštaurácia, kaderníctvo a niekoľko obchodov. V rozsiahlych vonkajších priestoroch sa nachádzajú 2 bazény so slnečnou terasou a bar. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne a aj na pláži zadarmo.

Pre deti je k dispozícii integrovaný detský bazén s vodnou šmýkačkou a detské ihrisko. Miniclub pre deti od 4 do 12 rokov funguje od júna do septembra. V cene ubytovania je zo športových aktivít krytý bazén, posilňovňa, vodný aerobik, fitness, plážový volejbal a stolný tenis. Za poplatok sú vodné športy od miestnych prevádzkovateľov, požičovňa bicyklov, tenis a wellness centrum, kde sú fínske sauny, parné kúpele, solárium, podvodné masáže, parafínové zábaly, bahenné zábaly a rôzne druhy masáží.

Izby sú vkusne zariadené s kúpeľňou alebo sprchou a WC, káblovou televíziou, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom (zdarma) a fénom. Väčšina izieb má výhľad na more.

Stravovanie: Polpenzia – raňajky a večere formou bohatých švédskych stolov.

Rezervujte si tento hotel

Categories: Ubytovanie